O NAS

1.6.17 Ania 0 Comments
Bloga „PANI TO POTRAFI” stworzyłyśmy, aby udowodnić że polskie kobiety – potrafią wszystko. Nie tylko wychowują dzieci, sprzątają, gotują, urządzają mieszkania, pracują zawodowo, ale także mają swoje pasje, które realizują. A do tego potrafią o wiele, wiele więcej…

Idea stworzenia bloga zrodziła się zupełnie intuicyjne pewnego letniego dnia przy kolejnej wypitej kawie. Na co dzień jesteśmy wspólniczkami w kreatywnym biznesie, ale w międzyczasie tworzymy dziesiątki rzeczy, które nie tylko zaskakują, ale przede wszystkim zachwycają. Dlatego postanowiłyśmy, że na blogu pokażemy to, do czego jesteśmy zdolne!  

Obie jesteśmy mało skromne, szalenie uzdolnione i wszechstronne; jednym słowem "cud - miód"...  kto by nie chciał takich kobiet w domu?

Beti (brunetka): Niezaprzeczalnie kobieta, matka trzech córek, szczęśliwa żona, kucharka, sprzątaczka, praczka, prywatny psycholog, lekarz domowy, fryzjer, korepetytor. Zawodowo: plastyk wystawiennik, merchandiser, socjolog, historyk sztuki, dekorator, krawcowa, designer, malarz pokojowy, restaurator mebli, artysta, rysownik, kafelkarz, rzeźbiarz, organizator, tapicer z powołania. Miłośniczka pięknych wnętrz i odważnych rozwiązań. Okazjonalnie wydawca, manager, gastronom, i zawsze działacz charytatywny. Organicznie nie lubi głupoty ludzkiej i za nic nie potrafi upiec ciasta.

Ania (blondynka): Kobieta, prywatnie: matka dwójki dzieci, żona prawnika, optymistka, organizacyjny mistrzu, koordynator wszelkich rodzinnych uroczystości, które doprowadziła do perfekcji, a rodzinę do szału, miłośniczka historii miasta Wrocław, foto-książek i tajemniczych podsumowań rocznych. Zawodowo zawsze w pełni zorganizowana i solidna.
Politolog, historyk sztuki, grafik komputerowy, organizator i koordynator, designer, fotograf, marketingowiec, pr-owiec, copywriter, bloggerka, scraperka. Działacz społeczny i kolekcjoner rzeczy niepotrzebnych lecz pięknych. Zawsze szczera do bólu!