GDZIE TRZYMAĆ NARTY LATEM, A ROWERY ZIMĄ? CZYLI MAGAZYNY TYPU SELF STORAGE DOTARŁY DO POLSKI!

4.3.21 Pani to potrafi 13 Comments


STOKADO

PROLOG

Rowery, narty z kijkami, buty narciarskie, rolki, odzież zimowa, karton z bombkami, choinka plastikowa, stary regał (ale może się jeszcze przydać), fotelik niemowlęcy (do sprzedania), krzesła do renowacji (zaraz to zrobię), wędki Pana Domu (na pewno będzie wędkował) i wiele innych przedmiotów. I już zapewne wiecie, dlaczego o tym piszemy, bo statystycznie każdy, te przedmioty ma i ma też problem z tym gdzie to przechować.


PIWNICA, ALE KTO JĄ MA?

Kiedyś problemy z przechowywaniem rozwiązywały piwnice. Przynależały do każdego mieszkania, a przechowywanie w nich było w miarę bezpieczne. W nowoczesnym budownictwie piwnica to rzadkość, a te, które są, nie zawsze są bezpieczne. Każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę, której okradziono piwnicę i pozbawiono jak nie roweru, to innych dóbr skrzętnie tam „skrywanych”. 


GDZIE Z TYM PRZECHOWYWANIEM?

Odpowiedzią na brak miejsca do przechowywania, może być wynajęcie magazynu, takiego jakie większość z nas zna z „Wojen Magazynowych”, popularnego programu, gdzie poddaje się licytacji porzucone i nieopłacane magazyny. Do dyspozycji mamy tu boksy małe od 1m2 aż do takich 35 metrowych. Są niższe, wyższe, ocieplane i takie stojące na wolnym powietrzu. Wszystko na terenie zamkniętym z monitoringiem i całodobową ochroną. Można wynająć na lata i na kilka miesięcy. Wszystko w zależności czego potrzebujemy w danym momencie. Dokładne informacje są TUTAJ.

STOKADO
MAGAZYN STOKADO

MAGAZYN STOKADO


STOKADO WYNAJEM MAGAZYNU


WALIZY, KUFRY I INNE SPRZĘTY, 

CZYLI NASZE 5 LAT SPAKOWANE DO KONTENERA

Spodobało się Wam takie rozwiązanie? Nam też! Dlatego właśnie na czas remontu naszej nowej pracowni, cały nasz dobytek, spakowałyśmy do trzech magazynów (2 kontenerów + 1 magazyn wewnętrzny). Farby, lakiery i to do czego potrzebujemy mieć dostęp, powędrowało do najmniejszego, takiego z gwarantem temperatury stałej.  Bo jak wiadomo, przemarznięta farba nie nada się już do niczego. 

STOKADO

Resztę zdeponowałyśmy w dużych, bo 12 metrowych kontenerach. Selfstorage STOKADO, to tą firmę wybrałyśmy, udziela też atrakcyjnych rabatów i czym więcej powierzchni potrzebujesz, tym taniej ją masz. Dla nas takie rozwiązanie okazało się zbawienne. Cenowo koszt magazynu porównywalny jest z kosztem wynajmu piwnicy, lub garażu. Tylko tu mamy dodatkowo ochronę i monitoring, czego w wynajętym garażu, raczej nie uświadczymy.

STOKADO


MAGAZYN DOBRY NA WSZYSTKO

Taki magazyn to dobre rozwiązanie nie tylko dla zwykłego obywatela ale i dla biznesu. Jeżeli masz mały lokal czy to gastronomiczny czy pracownię artystyczną, to do przechowywania tańsza będzie opcja magazynu, niż większa powierzchnia lokalu, bo jak wiadomo - ta ostatnia jest dużo droższa. Więc po co przepłacać?


STOKADO


WOJNY MAGAZYNOWE?

Dla miłośników tego programu od razu spieszymy z odpowiedzią - NIE. Nie będzie. Polskie prawo zabrania handlu porzuconym mieniem. Wszystko musi pójść do utylizacji. W związku z tym, już rozważamy założenie nowej, utylizacyjnej działalności! 

PS.  A ten najmniejszy magazyn z filmu ma powierzchnię 1 metra kwadratowego!


Kochani, dziękujemy, że odwiedziliście naszego bloga.
Jeśli post podobał Wam się lub był przydatny.
Będzie nam miło, jak pozostawisz po swojej
obecność znak w postaci komentarza.


Dziękujemy i pozdrawiamy
Ania i Beti, czyli dziewczyny z "Pani to potrafi"

13 komentarzy: