PANI TO POTRAFI W KONKURSIE NA BLOG ROKU - PROSI O GŁOS

26.2.16 Pani to potrafi 9 Comments

Konkurs BLOG ROKU z edycji na edycję przeobraża się. Zmieniają się nie tylko same blogi zgłaszane do konkursu, ale także ich ilość. W drugiej edycji konkursu, czyli w roku 2006, zgłoszonych było 60 tys. blogów, ale były to czasy kiedy każda nastolatka miała blogo-pamiętnik. W tegorocznej edycji wystartowało 1 300 blogów w sześciu kategoriach: Podróże, Publicystyka, Specjalistyczne, Styl Życia, Kulinarne, Pasja i twórczość. Dziś największą grupę stanowią blogi wyspecjalizowane w konkretnej dziedzinie i poradnikowe.

Kto startuje w konkursie?
Do konkursu zgłaszają się nie tylko młodzi blogerzy (jak my!), ale także osoby, które blogują już kilka lat. Mają oni za sobą setki, tysiące czytelników oraz milionowe odsłony. Wielu Blogerów próbuje wielokrotnie, tak jak zeszłoroczna laureatka nagrody Bloga Blogerów Magda Mirkowicz z My Pink Plum, której udało się to dopiero za trzecim podejściem. Dlaczego więc wracają i zgłaszają się? Czy dla prestiżu? - Ile blogerów - tyle odpowiedzi. Jednak jedno jest pewne, to jest jedyny i najbardziej rozpoznawalny konkurs dla Blogerów w Polsce. Konkurs, gdzie nagrody rzeczowe schodzą na dalszy plan, a liczy się, czy zostaniesz zauważony!

Startować czy nie?
Jak już wiecie wystartowałyśmy w tegorocznej edycji konkursu na BLOGA ROKU 2015 w kategorii „Pasje i twórczość”. Stwierdziłyśmy, że jest to idealne miejsce do zaprezentowania się szerszej grupie czytelników (myślimy tu właśnie o Was, jeśli widzimy się po raz pierwszy). 
Przyznamy, mimo wielu rozterek… takich emocji już dawno nie przeżywałyśmy. Już po pierwszym dniu głosowania, przy naszym blogu pojawiły się trzy tajemnicze kropki, to znak, że kilkadziesiąt głosów wpłynęło na nasze konto. Przyznamy, że byłyśmy zaskoczone, ale wiemy, że przed nami jeszcze wiele dni oczekiwań w napięciu.

Jak trudno jest prosić!
Jeśli choć w drobnym stopniu zainspirowałyśmy Was do twórczej pracy, jeśli to dzięki nam chwyciliście za farby i pędzle chcąc odmienić swój dom, czy mieszkanie - będzie nam bardzo miło, gdy oddacie na nas swój głos.  

Aby oddać głos, trzeba wysłać 
SMS o treści: B11181 pod numer: 7124
Jego koszt to 1 zł +VAT (1,23 zł), 
a dochód z głosowania trafi do podopiecznych 
Fundacji Dziecięca Fantazja.


Głosowanie trwa do godz. 12.00, do 1.03.2016 (wtorek)
Ważne: Z jednego telefonu można oddać tylko jeden głos na uczestnika konkursu.


Jeśli chcecie śledzić nas w konkursie zapraszam na oficjalną stronę konkursową

ZOBACZ JAK NAM IDZIE - link 

Codziennie spływają do nas potwierdzenia i słowa wsparcie, 
daje nam to przysłowiowego "kopa" do dalszego działania 
i za to serdecznie Wam dziękujemy!
Pozdrawiamy cieplutko
Ani i Beti, czyli dziewczyny z Pani to porafi.

9 komentarzy:

 1. Melduję też tutaj, że głos oddany! Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny blog. Z przyjemnością na niego trafiłam - właśnie poprzez konkurs Blog Roku i z przyjemnością oddaję głos. Wiertarka i mnie jest nie obca, bo jestem z wykształcenia inż. budownictwa i zajmuję się w pracy materiałami budowlanymi. A piękne wnętrza <3
  Buziaki!
  Aśka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Joasiu, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Teraz już wiemy dlaczego warto startować w takim konkursie!
   Pozdrawiamy cieplutko Panią Inżynier, a my humanistki po Historii Sztuki...
   Ania i Beti

   Usuń
  2. o coś o tej historii sztuki przeczuwałam :) #zmalujzpanitopotrafi

   Usuń
 3. najgorzej jest prosić, ale robicie kawał dobrej roboty! #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń