ETAP II - WERYFIKACJA ZGŁOSZEŃ W AKCJI METAMORFOZA ŁAZIENKI W WEEKEND

9.2.16 Pani to potrafi 17 Comments


Etap I naszego konkursu na „METAMORFOZĘ ŁAZIENKI W WEEKEND“ już za nami.  

Zainteresowanie projektem, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dostałyśmy kilkadziesiąt zgłoszeń, a to tylko zgłoszenia z Wrocławia i okolic. Bardzo żałujemy, że nie możemy poddać metamorfozie wszystkich łazienek. Mamy nadzieję, że zachęceni naszym projektem, sami ruszycie do boju, chwycicie za pędzle i przemienicie swoje łazienki w piękne salony kąpielowe. 

My ze swojej strony obiecujemy, że nie była to nasza ostatnia akcja i niebawem rozpoczniemy nową, dzieląc się na blogu naszymi doświadczeniami i za razem efektami pracy! Jeśli szczególnie Was coś będzie interesowało - piszcie, komentujcie!

Poniżej zamieszczamy mały wgląd w nadesłane do nas zdjęcia Waszych łazienek. Teraz komisja weryfikuje wszystkie nadesłane materiały, debatuje nad możliwościami metamorfoz. 







 Śledzcie naszego bloga i fun-page, bo tam ogłosimy zwycięzcę naszego konkursu. 

Reszta niech się nie zniechęca, bo jak już wspomniałyśmy, niebawem nowy 
konkurs i nowy nabór! Bądźcie czujni. 

Oczywiście relację „przed i po“ opublikujemy na blogu.


Wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze wezwanie, 
bardzo serdecznie dziękujemy za nadesłanie tak wielu zdjęć 
oraz motywujących komentarzy! 


Pozdrawiamy 
Ania i Beti, czyli dziewczyny z "Pani to potrafi"

17 komentarzy:

 1. widzę swój senny koszmar na fotkach ;) czekam z niecierpliwością na wynik, chociaż jestem tak zapalona do pomysłu, że niezależnie od wyniku moja łazienka ulegnie metamorfozie! poczekam tylko na szczegóły techniczne, żeby wiedzieć jak się do tego zabrać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świeżości i polotu w większości łazienek potrzeba i to Wasza w tym rola Panie, żeby to uczynić :-)
  Niektórym pomieszczeniom przydałby się jakiś Pan Kazio i większy remont ;-)
  Trzymam kciuki i czekam na Wasze efekty! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Kazio mnie rozwalił :P
   Ale to fakt, trudny wybór na pewno!

   Usuń
  2. Jest tyle pracy dla P. Kazia i Ziutka!, ale jedno jest pewne w każdej z tych łazienek tkwi potencjał!

   Usuń
 3. Nie ujmując nikomu ale zdjęcie z obskurną ścianą za toaletą, w dodatku otwartą rozłożyło mnie na łopatki. Tym bardziej ciekawa jestem efektu końcowego wybranej łazienki, a innym życzę wytrwałości w odświeżeniu bądź w gruntownych pracach remontowych. Pozdrawiam ;o)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie, s sporo tego.
  Ciężko będzie :)
  Mój blog Ma i Bla przy okazji zapraszam do siebie na CANDY :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Eno kilka nie było takich złych :) Pewnie po dopiero zobaczymy przemianę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja, jedna czy dwie to były całkiem niezłe! Ja bym nie remontowała, tylko odświeżyła i dała nowe dodatki, ale baza była naprawdę niezła!

   Usuń
 6. Ciężki wybór, ja bym chyba wybrała tę z najbrzydszymi płytkami :-). Trzymam kciuki i czekam na efekt końcowy - będzie super, tak coś czuję. Pozdrawiam, Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu dziękujemy! Powiem że same mamy trudny orzech do zgryzienia, zwłaszcza że ta metamorfoza dotyczyć miała malowania i zmian kosmetycznych, a u niektórych trzeba by dogłębnie pomóc... Ale nie jest to nasz ostatni projekt!

   Usuń
 7. Zainspirowana Waszymi działaniami, chciałabym wziąć sprawy w swoje ręce i pomalować łazienkę, która co prawda wymaga remontu, ale pewnie doczeka się go dopiero za kilka lat. Więc teraz trzeba ją sensownie odświeżyć.
  Dziewczyny, jaka jest wydajność farb V33? Iloma warstwami trzeba pokryć kafle na ścianach, iloma kafle na podłodze, a ile razy malowałyście meble? To cenna informacja, bo nie wiem, ile farby mam zakupić - będę wdzięczna za odpowiedź :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie :) Bardzo cieszy nas fakt ze kogoś zainspirowałyśmy do zmian, zwłaszcza tych samodzielnie wykonanych :) Co do wydajności, to moim zdaniem, farba jest bardzo wydajna. jedno opakowanie na pewno wystarczy. Co do warstw: kafle ścienne malowałyśmy dwa razy. Podłogowe cztery: dwie warstwy bazowe jasne i dwie ciemne. Na meble położyłyśmy dwie warstwy. Malować trzeba wałeczkiem, tylko wtedy powierzchnia będzie wyglądała gładko. Już za ok 10 dni malujemy nasza konkursową łazienkę. Może poczekasz na post i zobaczysz jak nam wyszło. Mogę zdradzić że łazienka będzie bardzo niekonwencjonalna! :)

   Usuń
 8. Ja już jestem po...metamorfozie:) Użyłam co prawda innych farb ale jestem bardzo zadowolona z efektu:
  http://klamotyiklekoty.blogspot.com/
  Trzymam kciuki dziewczyny...mi zajęło to trochę więcej niż weekend.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wyszło genialnie! i ta podłoga <3 #zmalujzpanitopotrafi

   Usuń
 9. oj było z czego wybierać :) #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń
 10. Łazienka wyszła Wam piękna, ale mnie nie do końca pasują te kolory. Nie obraźcie się dziewczyny, ale jak arlekin z cyrku, wszędzie dajecie biel i czerń. Czy możecie poszaleć z innymi kolorami? Ta Wasza biel z granatem tez nudna, chociaż całość robi wrażenie. Proszę zróbcie coś w totalnie innej kolorystyce. Pozdrawiam Renata

  OdpowiedzUsuń