BUDMA 2016 - PANI Z WIZYTĄ NA TARGACH BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY

5.2.16 Pani to potrafi 9 Comments

targi budownictwa

BUDMA 2016, czyli największe targi budownictwa i architektury w Polsce, które odbyły się w tym roku w dniach 2-5 lutego, to była już 25-ta jubileuszowa edycja. 

Na tegorocznych targach zagościło ponad 800 wystawców, setki nowości, rynkowe premiery, spotkania ze światowej sławy architektami, mistrzowskie pokazy i prezentacje. Jak co roku targi przyciągnęły tłumy gości, wśród których znaleźli się nie tylko branżowi specjaliści ale także nie zabrakło blogerek, a przynajmniej nas, dziewczyn z PANI TO POTRAFI.

Na targi przybyłyśmy zobaczyć najnowsze propozycje branży budowlanej i wykończeniowej. Oprócz prezentowania najnowszych trendów, BUDMA jest także świetną okazją do nawiązywania nowych kontaktów. A trzeba przyznać, że było w czym wybierać. 

Niektóre stoiska były zbudowane z rozmachem i prezentowały się światowo. Wystawcy licznie pokazywali nowe rozwiązania i technologie np. z zakresu materiałów budowlanych, elewacji i izolacji, sprzętu budowlanego, bram, ogrodzeń, drzwi i wiele innych. 

Oprócz poszukiwania nowości, postanowiłyśmy odwiedzić naszych stałych partnerów, tak więc niektóre rozmowy przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze i przy pysznej kawie. Postanowiłyśmy też nawiązać nowe kontakty, które mamy nadzieję zaowocują w niedalekiej przyszłości, fantastycznymi realizacjami. 

A co nas urzekło, kogo podglądałyśmy i w jakich konkursach wzięłyśmy udział? - na te i inne pytania, znajdziecie odpowiedź oglądając nasz fotoreportaż z targów BUDMA 2016. 

budma 2016
Dodaj napis
budma 2016
Dodaj napis
budma 2016

Na towarzyszących BUDMIE targach "KOMINIKI" oczarowały nas koronkowe kafle i historyczne repliki pieców kaflowych. Nie zabrakło też pokazów wycinania i kładzenia mozaiki na żywo, czy ręcznego malowania kafli. Nie zabrakło też wystawy starych pieców i piecyków (udostępnionej przez MUZEUM PIECÓW I KULTURY OGNIOWEJ w Łaziskach k/Wągrowca), której obecność nas, jako Historyków Sztuki, bardzo ucieszyła. Jako kobiety majsterkujące koniecznie musiałyśmy odwiedzić pawilon 8a - pełny wymarzonych narzędzi. Wzięłyśmy także udział w konkursie fotograficznym na stoisku "FESTOOL" (mocno trzymamy kciuki). Choć szkoda, że nie wiedziałyśmy o konkursie na wkręcanie "śruby", może trafiłaby do naszej pracowni cudna wiertarko-wkrętarka.

budma 2016

budma 2016

Pamiętacie naszą betonową szafkę? Powstała właśnie dzięki produktom naszego partnera firmie BAUTECH z Piaseczna, której stoiska nie mogłyśmy pominąć.

budma


budma 2016
budma
budma 2016
targi budownictwa
marchewka podłoga

grzejnik zahnder
budma
budma
targi budma 2016

Nasz czas na targach się skończył, do Wrocławia wróciłyśmy zmęczone 
ale bardzo zadowolone. 

Ania i Beti, 
czyli dziewczyny z "Pani to potrafi"

9 komentarzy:

 1. Te cholerne ferie!!! Miałam wpisane targi od dawna w kalendarz, ale ferie, rodzina, wyjazd... aj! :( Zazdraszczam!

  OdpowiedzUsuń
 2. lata nie byłam na tych targach mimo że kiedyś zawodowo jeździłam Moze za rok ?
  Pozdrawiam dziewczyny tzn Panie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dorotka, my tu rozmyślamy, jak plażujesz w blasku słońca, a Ty zamiast po falach serfujesz po sieci :-)

   Usuń
 3. Mnie tez oczarowały te koronkowe kafle. Ech juz się rozmarzyłam, jak pięknie wyglądałby piec w mojej sypialni... #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń
 4. cork co to takiego? #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń
 5. Targi budownictwa odbywają się co roku i zawsze staram się na nich być. Sam prowadzę własną firmę budowlaną, więc nowoczesna wiedza w tym temacie to podstawa. Ponadto niektórzy wystawcy podczas targów oferują najnowszy sprzęt w korzystnych cenach. Można też go przetestować i zastanowić się we wdrożeniu go do siebie, jeśli jest nam potrzebny. Polecam wszystkim udział w targach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakiś czas temu moja firma także wystawiała sie na podobnych targach. Zyskaliśmy sporo nowych klientów, ale to tylko dzięki temu, że zainwestowaliśmy w całą infrastrukturę reklamową dostępną tutaj https://adlove.pl/pl/ . Jest tu na prawdę wszystko copotrzene do dobrej organizacji stanowiska reklamowego. Jak najbardziej polecam wam sprawdzić ich ofertę

  OdpowiedzUsuń