PANI TO POTRAFI AMBASADOREM MARKI - GALERIA WNĘTRZ DOMAR

12.2.16 Pani to potrafi 7 Comments

domar

Od lat zajmujemy się oswajaniem przestrzeni, nie tylko tej bardzo bliskiej, swojej, ale również tej obcej, dla innych. Zadanie z pozoru proste i nieskomplikowane, wymaga jednak od nas wiedzy, nie tylko w zakresie projektowania przestrzeni, panujących trendów, czy stylów w architekturze. Wymaga przede wszystkim wielkiej cierpliwości i rozległej wiedzy choćby w temacie - gdzie i co kupić?  

Od kiedy postanowiłyśmy na łamach naszego bloga  dzielić się wszelkimi informacjami, zwracamy szczególną uwagę na to, co, gdzie i od kogo kupujemy. Wiele rzeczy i pięknych przedmiotów znajdujemy po prostu w „sieci“, ale nic nie zastąpi tradycyjnego dotyku (bo nie ma to jak dotknąć, położyć się, powąchać). 

I tak oto, spotkały się: PANI TO POTRAFI z Galerią Wnętrz DOMAR. I postanowiły połączyć swoje siły. Nas zachwyciło miejsce, w którym pod jednym dachem, w centrum miasta Wrocławia, znalazłyśmy całą masę sklepów – począwszy od mebli poprzez dekoracje, kuchnie, podłogi, dywany, firany, zasłony, tapety, oświetlenie, kominki, drzwi, okna, schody... DOMAR zobaczył w nas potencjał na wspólne działania i tworzenie. 

Tak więc z dumą ogłaszamy, że już w marcu będziemy mogły zaprosić Was, na pierwszy (i oczywiście nie ostatni) wspólny projekt, kręcący się w okół urządzania wnętrz, przerabiania i szeroko pojętych działań DIY!

Oj będzie się działo! Nie tylko będziemy pisały na blogu (obiecujemy super konkursy), ale również będziecie mogli spotkać nas w DOMARze, gdzie razem z zacnymi gośćmi (prelegentami), będziemy dyskutować, przerabiać, a przede wszystkim świetnie się bawić, a to wszystko przy pysznej kawie i ciastkach! Oczywiście nie zabraknie zadań konkursowych, w których będzie  można wygrać fantastyczne nagrody!

Mamy nadzieję że Was zachęciłyśmy. Śledźcie naszego bloga i fun-page, bo tam będziemy na bieżąco informowały o wszystkich szczegółach, a pierwsze spotkanie już w marcu...

Ania i Beata, 
czyli dziewczyny z bloga "Pani to potrafi"

7 komentarzy:

 1. Gratuluję połączenia sił. Czuję, że będzie ciekawie i czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy. Planujemy razem z DOMAR'em bardzo fajne eventy... mamy nadzieję, że wszyscy wezmą udział w naszej wspólnej zabawie, zwłaszcza że przewidujemy super nagrody! Ale o tym na początku marca, czyli niebawem :)

   Usuń
 2. Dobrze, że to już niedługo!:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze, że to już niedługo!:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. w takich centrach można nie tylko kupować ale też podpatrzyć fajny design i potem samemu coś zmajstrować #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń