WARSZTATY DIY - OZDOBY ŚWIĄTECZNE Z MAKARONU

5.12.16 Pani to potrafi 4 Comments


Działo się działo...
Już po raz czwarty, spotkaliśmy się w Galerii Wnętrz DOMAR na Świątecznych tym razem warsztatach. W planach miałyśmy dekoracje stołów, wykład o tym co zrobić, żeby nie zwariować przed świętami, a jako clou warsztatów zaplanowałyśmy wspólne wykonywanie ozdób choinkowych w stylu ECO. 

Tradycyjnie już przed warsztatami spotkaliśmy się przy aranżacjach w holu głównym DOMAR-owych „domkach“, gdzie razem z architekt Sylwią Gulewicz - Wysocką, wykonałyśmy trzy różne aranżacje wnętrz i stołów. Jak zwykle przy wyborze mebli korzystałyśmy z szerokiej oferty najemców, a trzeba przyznać, że było w czym wybierać!  

Po tym krótkim wstępie przenieśliśmy się wszyscy do GIA Galery na pokrzepiający łyk kawy okraszony wykładem Pani Aldony Mioduszewskiej, która pokazała nam jak nie oszaleć w tym świątecznym pędzie.
Wreszcie pozytywnie nastawieni, mogliśmy zająć się ozdobami świątecznymi. W ruch poszły pistolety do kleju i całe tony makaronu. Tak, dobrze czytacie - tym razem jako budulec dekoracji posłużył nam makaron w różnych kształtach. Uczestnicy jak zwykle okazali się  bardzo kreatywni  - a zresztą sami zobaczcie co działo się na warsztatach... Cieszymy się, że odwiedziliście naszego bloga.
Mamy nadzieję, że choć troszkę Was zainspirowałyśmy.
Pozdrawiamy cieplutko,
Ania & Beti

4 komentarze:

 1. mam nadzieję, że w tym roku poprowadzicie podobne warsztaty :) #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja mama tez takie cuda robi z makaronu na święta!:)
  #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne te cudeńka. Ja przygotowałam ich na święta całe mnóstwo (taka praca. Trzeba jednak uważać na klej, ja niestety się trochę poparzyłam, no i zabawa już nie byłą taka fajna. Ale trochę ostrożności, trochę kreatywności i makaronowe ekocudeńka cudownie ozdobią święta.
  #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przypuszczałam że można wykonać tak piękne ozdoby z makaronu.

  OdpowiedzUsuń