KONTURY TARGI SZTUKI UŻYTKOWEJ WE WROCŁAWIU

5.12.16 Pani to potrafi 2 Comments


No to się porobiło... jak ten czas szybko leci, nie wiadomo kiedy a targi, które na stałe wpisały się już w krajobraz kulturowy Wrocławia, za nami. 

Było jak zwykle inspirująco, twórczo i designersko. 
Po raz drugi już KONTURY gościły w zabytkowych pomieszczeniach Dworca Świebodzkiego (poprzednia relacja TUTAJ).  Miło było spotkać stałych bywalców - tych co się wystawiali i tych co odwiedzali KONTURY.
Nas jednak najbardziej cieszyła obecność nowych, kreatywnych twórców, którzy postanowili zasilić liczną już społeczność targową. Pełny wykaz wszystkich wystawców wraz z mapką możecie zobaczyć poniżej. Z dużym zainteresowaniem śledzimy rozwój Targów. Z edycji na edycję są coraz bardziej liczne i cieszą się coraz większą popularnością, co potwierdziłyśmy podczas rozmów z wystawcami. Bo to, co w tych targach kochamy najbardziej, to fakt że twórcę mamy na wyciągnięcie ręki. Tak naprawdę, to jedyna okazja, żeby porozmawiać z artystą o jego procesie twórczym, inspiracjach, kanałach sprzedaży, cenach... jednym słowem bez przeszkód można się nawet zaprzyjaźnić. Do tego ostatniego, osobiście namawiamy, bo nic nie zastąpi osobistego kontaktu. Bo to w takich miejscach sztuka użytkowa jest najbardziej „namacalna“. 

My osobiście czekamy już na VI edycję, która odbędzie się wiosną 2017 roku, a wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji. 
Mamy nadzieję, że zachęciłyśmy Was do przyjazdu do Wrocławia i może 
przy okazji i kolejnej edycji spotkamy się w realu.

Pozdrawiamy cieplutko
Ania i Beti,czyli dziewczyny z Pani to potrafi

2 komentarze:

  1. czy jest już znany termin wiosennej edycji ? #zmalujzpanitopotrafi

    OdpowiedzUsuń
  2. Można dostać oczoplasu od tyłu pięknych rzeczy!
    #zmalujzpanitopotrafi

    OdpowiedzUsuń