FILM - DZIEŁO SZTUKI DIY - I TY POTRAFISZ STWORZYĆ OBRAZ, CZYLI JAK NAMALOWAĆ OBRAZ W 6 MINUT

25.9.20 Pani to potrafi 13 Comments


Chyba na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby, które znam i które nie lubią otaczać się sztuką. Czy to obraz artysty czy ładnie oprawiona praca własnej latorośli, tak już mamy, że lubimy otaczać się obrazami. Pomysłów na to, czym ozdobić ściany jest tak naprawdę bez liku. Można kupić obraz w galerii sztuki, lub od początkującego artysty, gotową grafikę w sklepie cy oprawić zdjęcie z gazety. Oczywiście my, na łamach naszego bloga zachęcamy Was do samodzielnego tworzenia czegoś wyjątkowego, dopasowanego do Was i tym razem nie jest inaczej. 

Już widzę ten popłoch i te cisnące się na usta pytania - Czy muszę umieć malować? Nie, nie musisz! Wystarczą dobre chęci. Gwarantujemy, że i Ty potrafisz stworzyć obraz, który z dumą powiesisz w salonie. Mamy na to sprawdzone sposoby, którymi się chętnie z Tobą podzielimy.


Już widzę ten popłoch i te cisnące się na usta pytania - Czy muszę umieć malować? Nie, nie musisz! Wystarczą dobre chęci. Gwarantujemy, że i Ty potrafisz stworzyć obraz, który z dumą powiesisz w salonie. Mamy na to sprawdzone sposoby, którymi się chętnie z Tobą podzielimy.


DO DZIEŁA! 

Dzisiaj pokażemy Wam jak namalować abstrakcyjny obraz, w którym niejeden dojrzy przepiękny pejzaż.  


Tym razem, żeby ułatwić Wam to zadanie, przygotowałyśmy filmik instruktażowy. Na pewno Wam się uda! Jeżeli dla kogoś będzie on niewystarczający, to przypominam, że mamy na blogu post (TUTAJ), w którym powstał podobny obraz i resztę można podpatrzeć na zdjęciach.  


To, czego potrzebujecie, do namalowania obrazka, znajdziecie na załączonej poniżej grafice.

Pozostaje mi tylko powiedzieć - pędzle w dłoń i do dzieła! PS. Materiał powstał przy okazji udziału w projekcie "Kobiece Historie", do którego zostałyśmy zaproszone przez markę PORTA.  A jak chcecie zobaczyć i posłuchać naszej historii, to zapraszamy na INSTAGRAM - TUTAJ


Życzymy miłego oglądania i dobrej zabawy. Tym razem, żeby ułatwić Wam to zadanie, przygotowałyśmy filmik instruktażowy. Na pewno Wam się uda! Jeżeli dla kogoś będzie on niewystarczający, to przypominam, że mamy na blogu post (TUTAJ), w którym powstał podobny obraz i resztę można podpatrzeć na zdjęciach


KLIKNIJ TUTAJTo, czego potrzebujecie, do namalowania obrazka, znajdziecie na załączonej poniżej grafice. Pozostaje mi tylko powiedzieć - pędzle w dłoń i do dzieła! 


PS. Materiał powstał przy okazji udziału w projekcie "Kobiece Historie", do którego zostałyśmy zaproszone przez markę PORTA.  A jak chcecie zobaczyć i posłuchać naszej historii, to zapraszamy na INSTAGRAM - TUTAJ


Życzymy miłego oglądania i dobrej zabawy. 


DZIĘKUJEMY

ŻE ODWIEDZILIŚCIE NASZEGO BLOGA 
POZDRAWIAMY ANIA I BETI, 
CZYLI DZIEWCZYNY Z PANI TO POTRAFI


13 komentarzy:

 1. Obraz świetny i wydaje się niełatwy.....tylko film nie "odpala".Czy to u mnie jakiś problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas działa, proszę spróbować raz jeszcze, może było coś zawieszone :) Pozdrawiamy

   Usuń
 2. Aby zrobić taki obraz trzeba mieć jednak talent, u mnie by wyszedł kleks :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więcej wiary! Zachęcam do spróbowania, to nie jest trudne. Nawet kleks może robić za sztukę współczesną, i wyglądać wybornie! Pozdrawiamy

   Usuń
 3. Rewelacja!!! Jesteś genialna! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. BOMBA !!! Czuję się dotknięta ;) i zaczynam myśleć o swoim - mięta + złoto i szarości. Trzymajcie kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najpiękniejsze są obrazy na ścianach i wydaje mi się, że jest to najbardziej pasująca dekoracja wnętrz, jak i ściany jednocześnie. Koniecznie zerknijcie sobie na stronę ArtLux producent obrazów na płótnie , ponieważ znajdziecie tam świetne obrazy na płótnie, fotoobrazy na płótnie oraz obrazy z cytatami, które również teraz są w modzie. W takich obrazach najlepsze jest to, że wybieracie je sobie według tego, jakie macie wnętrze, bo różnorodność w rozmiarach, wzorach i kolorach jest naprawdę ogromna. Korzystajcie z możliwości!

  OdpowiedzUsuń
 6. Udało się Ci się wszystko naprawdę dobrze opisać

  OdpowiedzUsuń
 7. Artykuł bardzo dobry ! zresztą jak zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń