JAKIE SĄ TERNDY W PODŁOGACH W 2018 - CZYLI NOWOŚĆ QUCIK-STEP

20.2.18 Pani to potrafi 1 Comments


Witajcie Kochani!
No i pognało nas znowu do Warszawy. Bladym świtem, choć obie nie lubimy rano wstawać (tu pozdrawiam tych co lubią), wsiadłyśmy w Pendolino. To już tradycja: wbijamy do „Warsu”, zamawiamy jajecznicę i zaczynamy przegląd prasy…plotkarskiej. A tu taka miła niespodzianka… my w magazynie Glamour. Tak to można rozpoczynać dzień. A miało być tylko lepiej.

Na pewno zastanawiacie się po co gnamy bladym świtem do Warszawy, no bo przecież nie po to, by zjeść śniadanie w „Warsie”? Oczywiście, że nie!  Jak co roku, tak i tym razem, na spotkanie zaprosiła nas firma QUICK-STEP, by przedstawić swoje nowości na rok 2018. Nie tylko miałyśmy zobaczyć nowości. Czekał na nas naprawdę wspaniały program:

* Spotkanie z Oke Nolet, Dyrektorem kreatywnym/ Główną projektantką, która miała zdradzić nam tajniki swojej pracy.

* Warsztaty fotograficzne z Anią Tyślerowicz (która jak się potem okazało, przygotowała jakąś masę akcesoriów do fotografowania).


* Wystawa nowości produktowych.


* No i to co ja lubię najbardziej czyli spotkanie z naszymi koleżankami i kolegami po fachu! Na to przyznam cieszyłam się najbardziej! Spotkań zorganizowane w hotelu Novotel Centrum nas nie zawiodło: profesjonalnie zorganizowana konferencja, fantastycznie zaprezentowane nowości, gigantyczny moodboard, o wodospadzie wewnątrz nie wspominając! Było się czym zachwycać. 
Z nowości poznałyśmy piękny parkiet: dąb bagienny o szlachetnym ciemnym wybarwieniu (PARKIET INTENSO DĄB TRADYCYJNY OLEJOWANY). Panele podłogowe ze złotymi opiłkami. Dodam tylko, że marka Quick-Step jako pierwsza wprowadziła do produkcji wodoodporne panele podłogowe, a to dzięki zastosowaniu powłoki „HydroSeal”. W podłogach drewnianych zachwycała deska w jodełkę (słynny i modny obecnie chewron), w dodatku w pięknym, szarym wybarwieniu. W podłogach winylowych poznaliśmy bardzo udaną imitację marmuru Carrara. Jak zapewnił producent, już jesienią do naszych sklepów trafi sześć nowych wzorów podłóg płytek winylowych Ambient Marmur Carrera. Właśnie do ich powstania, inspiracją był marmur z kamieniołomów Carrara we Włoszech. Jak usłyszałyśmy, oprócz płytek inspirowanych betonem czy marmurem, znajdą się też płytki przypominające lastryko. Już się  na to cieszę! Niemałym zaskoczeniem było świetne przygotowanie warsztatów fotograficznych. Ania Tyślerowicz znana jest już ze swojej solidnej pracy, ale wybór gadżetów przygotowanych do warsztatów, dosłownie powalał! Setki cudownych gadżetów, zgromadzonych i zaprezentowanych na stołach (które zrobiono z desek parkietowych), zachwycał. Dodam tylko w tajemnicy, że pomysł ze stołami zamierzamy „odgapić” i już niebawem podzielić sięt ym na łamach naszego bloga! 

Tematem warsztatów było zrobienie zdjęcia z podłogą w tle. Nasza grupa: Karolina (HOUSE LOVES) i my (czyli Pani to Potrafi), wylosowałyśmy złotą podłogę. Efekty naszej pracy w fotorelacji :)Spotkanie nie byłoby tak udane gdyby nie nasze wspólne rozmowy kuluarowe… Fajnie było się spotkać. Wszystkim ślicznie dziękujemy: Karolina z HOUSELOVES, Kasia z CONCHITA HOME, Dagmara z For Elements, Patrycja z Ładna Chata, Magda z Wnętrza Zewnętrza… i inni, których dopiero co poznałyśmy. 

Powiem warto było!
Dziękujemy marce Quick-Step
za zaproszenie.


#LoveMyQuickStep
#quickstep

POZDRAWIAMY CIEPLUTKO
ANIA I BETI, CZYLI DZIEWCZYNY 
PANI TO POTRAFI

1 komentarz:

  1. Słuchajcie, a co z podłogami z wykładzin pcv lub dywanowych? Wydaje mi się, że to całkiem ciekawe rozwiązanie. Ostatnio szukając takiej podłogi do swojego mieszkania znalazłem bardzo ciekawą ofertę takich produktów w sklepi Teppi . Jeśli i wy chcielibyście mieć u siebie taką podłogę, polecam wam do nich zajrzeć, na prawdę warto

    OdpowiedzUsuń