JESIENNE WARSZTATY W GALERII WNĘTRZ DOMAR...

30.9.16 Pani to potrafi 6 Comments


Tradycyjnie, bo już po raz trzeci, spotkaliśmy się z uczestnikami w Galerii Wnętrz DOMAR na warsztatach. 
Mottem naszego spotkania było „JESIENNE OTULENIE“.Wspólnie z prelegentami i uczestnikami rozważaliśmy jak przygotować się do nadchodzącej pory roku, tak żeby nie ulec jesiennej chandrze – czym i jak mamy energetyzować nie tylko nasze (domowe) wnętrza ale również umysły i ciała!

Najpierw zaprosiłyśmy jesień do wnętrz i razem z Sylwią Gulewicz - Wysocką (architekt GW Domar), urządziłyśmy ekspozycję w „domkach“. Całość ekspozycji możecie zobaczyć na parterze w galerii, do czego serdecznie zachęcamy! 

Przygotowane aranżacje to trzy różnorodne wnętrza:

Modny salon granatowo – złoty z kominkiem. Miedziany róż to hit tego roku!

Gabinet podróżniczy z ciekawymi pamiątkami z całego świata. Zachęcamy do eksponowania zdobyczy przywożonych z zagranicznych wojaży.

Pokój metamorfoz gdzie zaklinałyśmy jesień różnymi kolorami i zachęcałyśmy do zabawy różnymi dodatkami.


Wszystkie zaprezentowane meble i dodatki znajdziecie oczywiście w DOMARze


Druga część naszego spotkania odbyła się tradycyjnie już w GIA Galery (znajdującej się na II piętrze). Tutaj czekał na wszystkich inspirujący wykład Pani Aldony, do uprawiania sportu zachęcali trenerzy z Fitness Academy. Sylwia Gulewicz- Wysocka opowiedziała o kolorach we wnętrzu, a my zaprosiłyśmy na zajęcia praktyczne. Tym razem razem z uczestnikami robiliśmy „łapacze snów“, na zaklęcie nadchodzącej jesieni. 


Laureatkom konkursu, który zorganizowałyśmy na blogu - zostały wręczone bony na zakupy w GW DOMAR. 

Zabawa była znakomita, wszyscy wykonali piękne ozdoby, które zabrali do swoich mieszkań. Tym razem wśród warsztatowiczów nie zabrakło i panów, i dzieci!
To jak się bawiliśmy zobaczycie na poniższej fotorelacji. A my już teraz zapraszamy na następne warsztaty, które odbędą się już w listopadzie a w temacie będą Święta Bożego Narodzenia oczywiście! Uczestnicy pod naszym bacznym okiem chwytali za elektronarzędzia m.in. wiertarka KRESS, czy pistolet na gorący klej 

stolik wolfcraftPowyżej możecie zobaczyć, nasze łapacze, które przygotowałyśmy specjalnie na tą okazję.

Dziękujemy, że odwiedziliście naszego bloga
Pozdrawiamy Ania i Beti z "Pani to potrafi"

6 komentarzy:

 1. Szkoda,że tak daleko mam do Was,bo impreza wygląda superowsko

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć dziewczyny! Warsztaty były świetne! Nawet się załapałam na jednym ze zdjęć z moim łapaczem na kijku:) Nie mogę się doczekać kolejnych warsztatów, na których też mam nadzieję spędzę kreatywne i miłe popołudnie! Pozdrawiam serdecznie Ala

  OdpowiedzUsuń
 3. Spotkanie bardzo inspirujące! Warto było się pojawić! A najbardziej ucieszył mnie fakt, że moi chłopcy nie dość, że przyszli za mną, to jeszcze zostali do końca! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spotkanie bardzo inspirujące! Warto było się pojawić! A najbardziej ucieszył mnie fakt, że moi chłopcy nie dość, że przyszli za mną, to jeszcze zostali do końca! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Inspirująco.
  #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń