KONTAKT

10.12.19 Pani to potrafi 6 Comments


JEŚLI CHCESZ NAS ODWIEDZIĆ
MUSISZ CHWILĘ POCZEKAĆ, OBECNIE 
JESTEŚMY NA ETAPIE ZMIANY PRACOWNI


JEŚLI CHCESZ NAPISAĆ?
ODPOWIADAMY NA WSZYSTKIE WIADOMOŚCI
NAPISZ NA MAILA, MESSENGERA 
CZY PRZEZ INSTAGRAM

 PANITOPOTRAFI@GMaiL.COM

JEŚLI ZADZWONIĆ?

ANIA 607 170 007
BETI 531 786 571


6 komentarzy:

 1. witam sredecznie ,podziwiam przemiane kuchni a szczególnie podłogę,
  proszę o radę mam płytki o trudnej fakturze ,nie są gładkie = jakby posypane grubą solą ,bardzo trudne
  w utrzymaniu czystości , czy mozna je pomalować farbą ,czekam na odpowiedż

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Będę malować kuchenne meble.Gdy piszą Panie od odtłuszczeniu powierzchni to mają n myśli jakiś konkretny środek czy chodzi poprostu o wymycie płynem do naczyń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odtluszczanie nalezy wykonac spirytusem lub takim mocnym srodkiem.Na szmatke i przemyc owe powierzchnie przed malowaniem ;)

   Usuń
 3. Drogie Panie.
  Proszę o radę.
  Uwielbiam style: loftowy i industrialny.
  Póki co mam niemalże pusty pokój o rozmiarach: 5,63m x 2,69m x wys. 2,42m.
  Spełnia on przede wszystkim funkcję sypialni. Gdybym była bardziej towarzyska, a może, gdybym mniej wstydziła się tego pokoju - byłby też salonem. Do tego dążę.
  Chciałabym go wygłuszyć - niestety dźwięki z tv obijają się o ściany i nie dociera do mnie treść. W tym celu wymyśliłam sobie wyścielenie skrawka pokoju tkaniną, a w zasadzie filcem z rolki. Dokładnie zakątek, na którym jest okno i drzwi balkonowe. Dzięki temu zlikwidowałabym też efekt wagonu. (I tu dziękuję, bo podpatrzyłam ten patent u Was w "Robocie na weekend".) Chciałabym pociągnąć filcem również przez sufit.
  Macie większą wiedzę. Proszę, napiszcie czy pod filcem nie wytworzy się grzyb, czy jest to bezpieczne w kontakcie z elektrycznością - na tym obszarze jest punkt z gniazdkiem elektrycznym.
  Wyobrażam sobie mocowanie na mocną taśmę dwustronną. Może macie inny pomysł na to, a może wszystko - od początku do końca - jest poronionym pomysłem?

  Wasza fanka Kaśka

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, wyczytałam w wszych komentarzach, że stworzyłyście emalie do malowania drewna i metalu - szukam "Czas na szałwię" właśnie do drewna - gdzie mogę dostać ?

  OdpowiedzUsuń