FOTORELACJA Z WARSZTATÓW DIY NA INFLUENCER LIVE POZNAŃ 2019

30.5.19 Pani to potrafi 13 Comments


INFLUENCER LIVE POZNAŃ (dawniej Blog Conference Poznań) w tym roku, to już 5 spotkanie dla najlepszych twórców internetowych oraz osób związanych z Influencer marketingiem. No i oczywiście nas nie mogło na tej znakomitej imprezie zabraknąć. Od kiedy blogujemy, impreza ta wpisana jest już na stałe w naszym kalendarium i w tym roku było to nasze 4 spotkanie. Organizatorzy stawiają na merytoryczne i praktyczne prelekcje, uczą jak budować własną markę i relacje z klientem. Tworzenie w sieci, to praca, która jest poważnym zajęciem z bardzo dużym potencjałem reklamowym. A tego typu spotkania pozwalają nie tylko to sobie uzmysłowić (co ważne jest zwłaszcza dla początkujących w branży), ale i lepiej pokierować swoim blogiem/ kanałem etc. Oprócz wiedzy merytorycznej, która można pozyskać na prelekcjach nieocenione są rozmowy w kuluarach i wymiana wzajemnych doświadczeń. To właśnie na tego typu spotkaniach można spotkać się z markami z którymi w przyszłości chciało by się pracować.

Influencer LIVE Poznań, to ponad 60 prelegentów, to 5 sal prelekcyjnych, ogromna strefa wystawców, networking, chillout, kulinarna. Naszym zdaniem impreza ta to Must Have każdego twórcy internetowego, więc sami rozumiecie, że nie mogło nas tu zabraknąć. 

W tym roku, tak jak i w poprzednim prowadziłyśmy warsztaty kreatywne pod tytułem: “Warsztaty wnętrzarskie DIY z marką tesa®. Zostań artystą – stwórz swoje dzieło sztuki” W tym przedsięwzięciu oprócz marki TESA wspierała nas także marka Liberon, swoimi farbami kazeinowymi, bo przecież nie można stworzyć obrazu bez farby :) 

W programie przewidziane były dwie grupy i tak jak w poprzednim roku, frekwencja dopisała :-) W tym momencie ślicznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli razem z nami bawić się w tworzenie „dzieł sztuki” DIY, oraz partnerom również za to, że przygotowali dla naszych uczestników tak wspaniałe Gift packi. 

I jedyne czego tak naprawdę żałujemy, to tego, że nie mogłyśmy zostać na drugi dzień, bo niestety musiałyśmy wracać na plan zdjęciowy programu tv "Robota na Weekend". 

FOTORELACJA
Jeżeli jesteście ciekawi jak bawiliśmy się w tym roku i kto w naszych warsztatach wziął udział i jakie z tego powstały dzieła,  to zapraszamy na fotorelację poniżej. 


Wśród naszych uczestniczek ukryła się "sławna Pani z telewizji". 
Ciekawe, czy wiecie o kim mówimy ;-) ?  Pozdrowienia dla Kasi 


Dla tych którzy nie mogli wziąć udziału w naszych warsztatach mamy 
super gifty od marki: TESA i LIBERON (a przyznamy, że w tym roku 
paczuszkA była Suuuper!!!)


co trzeba zrobić?
napisz w komentarzu na blogu PTP: 
 jakie warsztaty DIY byłyby dla ciebie interesujące  
biorąc pod uwagę asortyment produktów
od marek: tesa i liberon


KTO WYGRYWA?
nagrodzimy trzy najciekawsze propozycje

NAGRODY:
gift packi od marki tesa i liberon

WYNIKI:
podamy na blogu 20 czerwca 2019 DZIĘKUJEMY, ŻE ODWIEDZILIŚCIE 
NASZEGO BLOGA 
POZDRAWIAMY CIEPLUTKO
ANIA I BETI, CZYLI DZIEWCZYNY 
PANI TO POTRAFI

13 komentarzy:

 1. Dziewczyny jak zwykle kreatywne. Nie wiem czy jeszcze można komentować, ale chcialabym wziasc udzial w warsztatach DIY,uczacych jak robic ramki na zdjęcia i jak je zawiesic. Uwazam najszybciej mozemy zmienic nastroj pokoju poprzez dodanie nowej galerii zdjec. Tylko mój mąż woli niczego nie zmieniać😥 bo kolejne wiercenie dziury w ścianie. I tu z pomocą przychodzą produkty firmy tesa. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ciekawy wpis i rzeczywiście musze przyznać, że takiej reklamy jest coraz więcej. Tak samo jak w mediach społecznościowych coraz częściej pojawia się opisany tutaj https://tearsofjoy.pl/influencer-marketing/ influencer marketing. Podobno to świetna i bardzo wartościowa forma reklamy. Wiedziałeś o tym?

  OdpowiedzUsuń
 3. Super fotorelacja na wesoło. Na pewno poznałyście mnóstwo świetnych osób np. branży SEO :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała sprawa. Na pewno niezapomniane przeżycie dla was!

  OdpowiedzUsuń
 5. Na różnego rodzaju warsztatach pojawiają się również osoby, które prowadzą swoje działalności, ponieważ to bardzo we wszystkim pomaga i wiemy, w jaki sposób prowadzić firmę. Można sprawdzić sobie też dodatkowo usługi naszej firmy, które pomagają w jej prowadzeniu, bo mamy do zaoferowania programy lojalnościowe. Motywacja oraz lojalność rozumiana w perspektywie wynagradzania i rozwijania skuteczności zatrudnionych, to jak najbardziej dobre rozwiązanie, aby pracownicy mogli zakładać sobie swoje cele i z dzięki nim się rozwijać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post, fajnie przedstawiona relacja :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ciekawe informacje i fajny blog

  OdpowiedzUsuń