TARGI BUDMA 2020 - KREATYWNE WARSZTATY Z PORTĄ

18.2.20 Pani to potrafi 1 CommentsPROLOG

Już od ponad 20 lat w Poznaniu są organizowane Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury potocznie zwane BUDMA. Jest to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Ostatnie Targi BUDMA odbyły się w dniach 4-7 lutego 2020 r. W ciągu tych 4 dni w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawiło się niemal 1000 wystawców co dało sumę około 50 000 profesjonalistów branży budowlanej. Na targach prezentowane są nowe produkty i technologie. Daje to możliwość rozeznania się w trendach, zdobycia wiedzy i kontaktów biznesowych. Działania te wspiera bogaty program wydarzeń, które towarzyszą ekspozycji. 

Program BUDMY to nie tylko szereg eksperckich prelekcji i konferencji, debat i prezentacji, które uzbroją w wiedzę teoretyczną. Prawdziwe emocje zaczynają się w strefach pokazów, konkursów i mistrzostw, gdzie fachowe umiejętności prezentują dekarze, parkieciarze, montażyści stolarki budowlanej i młodzi murarze. To miejsca, w których najlepiej można wyeksponować właściwości nowych materiałów, rozwiązań i technik. Już sami rozumiecie, dlaczego na BUDMIE nie mogło nas zabraknąć! 

BUDMA I PORTA 

W tym roku na Budmę zaprosiła nas Marka PORTA. Ponieważ nie od dzisiaj się znamy i lubimy, zaproszenie przyjęłyśmy z wielką przyjemnością. Porta stworzyła na targach naprawdę nowoczesną, designerską przestrzeń, która zachwycała nie tylko wielkością, ale przemyślanym rozplanowaniem i pięknym rozwiązaniem przestrzeni targowej. Dodam, że na stoisku oprócz sceny, miejsc do spotkań i warsztatów, miejsce swoje znalazła piękna, czarna ciężarówka z wystawą najnowszej kolekcji drzwi. Odwiedzający to stoisko mogli czerpać inspiracje, wymieniać się doświadczeniami, zdobywać nową wiedzę i poznawać nowinki z branży. Były też pokazy, prezentacje i warsztaty. Warto było posłuchać architekta Jakuba Szczęsnego w jego wykładzie pt. „Granice Otwartości”, który tak naprawdę zamienił się w warsztat tete a tete. Porta zapewniła też wszystkim odwiedzającym pyszna kawę i ciasteczka, których niejedzenie było dla mnie wielkim wyzwaniem! 


POTRA i my

Nasze dwudniowe warsztaty sprawiły nam wiele radości, bo nasi warsztatowicze (jak zwykle zresztą), okazali się nie tylko sympatyczni ale i bardzo kreatywni. Tym razem w ruch poszły Pirografy (wypalarki), dzięki którym można było ozdabiać drewniane elementy. 


Bawiłyśmy się znakomicie co możecie zobaczyć w naszej fotorelacji. 

Raz jeszcze dziękujemy PORCIE za zaproszenie a uczestnikom warsztatów, za świetną zabawę!  Maciejowi Kautz a genialną interakcję (konferansjer pierwsza klas!), a Wieśkowi Skibie za towarzystwo :-)Budma 2020
Nie ma co ukrywać, wydało się, to nasz ulubiony sport zespołowy. A przyznamy, że jesteśmy w te klocki znaczy kulki - niezłe! (hi, hi, hi)


Był też czas na odwiedzenie przyjaciół z Snickers Workwear :-)
A jeśli byliście na Budmie (a może i na naszych warsztatach)
to napiszcie co Was urzekło, a może zaskoczyło?

DZIĘKUJEMY, ŻE ODWIEDZILIŚCIE NASZEGO BLOGA 

POZDRAWIAMY CIEPLUTKO


ANIA I BETI

CZYLI DZIEWCZYNY 

Z PANI TO POTRAFI

1 komentarz:

  1. Po tym wpisie kupuję wypalarkę :) dawno miałam to zrobić ale po tych zdjęciach wskoczyła ona na pierwszą pozycję zakupową :) Te ludziki są po prostu genialne :D

    OdpowiedzUsuń