PRZERABIAMY KRZESŁA, CZYLI WARSZTATY DIY PODCZAS 9 NOCY Z DESIGNEM

30.6.17 Pani to potrafi 2 CommentsPrzerabianie mebli a zwłaszcza krzeseł to nie lada frajda. Zawsze zaskakuje mnie nieograniczona wręcz możliwość ich stylizowania. Rozumiecie więc jaka była nasza radość, gdy dowiedziałyśmy się, że właśnie krzesła - w dodatku od FAMEG’u, będziemy przerabiać.

Naszą spontaniczną radość ostudziła wiadomość, że dla warsztatowiczów mamy tylko 10 miejsc. Konkurs ogłosiłyśmy na FB/Panitopotrafi, gdzie mogłyśmy rozdać 4 miejsca. Temperaturę podsycał fakt, że uczestnicy przerobione krzesło, mogli zabrać do domu!

Warsztaty przyciągnęły tłumy chętnych… bardzo żałowałyśmy, że było tak mało miejsc, bo gdyby to od nas zależało, wzięłybyśmy wszystkich zainteresowanych! Wreszcie finałowa 10! była wybrana (GW DOMAR też miał swoje miejsca), i w czwartkowy wieczór o godzinie 20.00 mogliśmy zacząć warsztaty.

Uczestnicy przybyli punktualnie (no prawie) i po małym wstępie, mogliśmy zacząć działania. A jak to wszystko wyglądało, zobaczcie w poniższym reportażu!


Pierwsze dwa krzesełka są naszego autorstwa, wykonałyśmy je specjalnie na warsztaty, chciałyśmy sprawdzić, czy damy radę w 1,5 godziny wykonać taką metamorfozę - jak widać się udało, choć wiozłyśmy jeszcze lekko mokre krzesełka ;-)
Dziękujemy wszystkim uczestnikom 
oraz współorganizatorom Galerii Wnętrz DOMAR 
i producentów krzeseł firmie 
FAMEG

Ci którzy chcieliby z nam powarsztatować 
już 5 sierpnia zapraszamy do naszej pracowni 
- niebawem ruszają zapisy.

Pozdrawiamy
Ania i Beti, czyli dziewczyny z "Pani to potrafi"

2 komentarze:

  1. Śliczne krzesła! Przygarnęłabym ;-)
    Mam nadzieję, że kiedyś się uda do Was wpaść, tymczasem sobie popatrzę na zdjęcia :D

    OdpowiedzUsuń