RELACJA Z 8 NOCY Z DESIGN_EM

30.6.16 Pani to potrafi 4 Comments


Nie pierwszy raz (bo już 8), miałyśmy możliwość uczestniczenia we wspaniałej imprezie jaką jest organizowana przez Galerię Wnętrz DOMAR - NOC Z DESIGNEM.

Tegoroczna edycja skupiła się na wyjątkowej podróży zmysłów… Wewnątrz wyznaczone zostały ścieżki tematyczne, takie jak: ścieżka zapachów, smaków, węchu, czy dotyku. Trzeba przyznać, że wrażenie było fantastyczne. Uwodziły nas fantastyczne zapachy, które prowadziły nas przez meandry domarowego wnętrza, ucho pieściła nie tylko muzyka prezentowana przez DJ-ów SZATTA i ESENTIALA, ale również muzyka klasyczna (stoisko KLER). Wszędzie też kuszono nas wybornymi smakami w postaci miniaturowych poczęstunków.

Oprócz klasycznych stoisk meblarskich i tradycyjnie już obecnych na imprezie Marek Dolnośląskich, tym razem mogliśmy jeszcze podziwiać: Teatr Improkracja występujący w salonie Max Fliz, kolekcję luster Oskara Zięty, malarski happening farbami fluo odbywający się przy salonie Tikkurilla, strefę iluzji Humanitarium, wystawę prac studentów Akademii Sztuk Pięknych z wydziału ceramiki, czy w końcu ekspozycję fotografii industrialnych.

Długo można by jeszcze wymieniać, tyle się działo…
W tej edycji organizatorzy zamówili również fantastyczną  pogodę, co sprawiło że impreza na parkingu cieszyła się wybitnym powodzeniem - ścieżka sensoryczna firmy Pebek Design, graffiti-happening artystów z Urbankolors, liczne strefy relaksu, fotele Chillout Tulli projektu Tomka Rygalika, czy w końcu wystawa samochodów kolekcjonerskich…
Działo się działo, a kto nie był niech żałuje.

To co naszym zdaniem zasługuje jeszcze na wybitne słowa uznania, to fantastyczne obrendowanie tegorocznej NOCY Z DESIGN_EM. Wszystko naszym zdaniem zachwycało: wiszące ogromne banery w atrium, plakaty informacyjne przy każdym stoisku, zaproszenia, ulotki, torby… a wszystko w wysmakowane w czerni i bieli.

Na podsumowanie tegorocznej edycji mówimy: BRAWO DOMAR!
Dziękujemy, że odwiedziliście naszego bloga
pozdrawiamy Ania i Beti, czyli dziewczyny 
z Pani to potrafi

4 komentarze:

 1. ja już czekam na kolejną edycje #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń
 2. Te krzesełka z uszkami są urocze!:)
  #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też mi wpadły w oko, a najgorsze, że zainspirowana blogiem sama mam ochotę coś w tym stylu popełnić :) #zmalujzpanitopotrafi

   Usuń
 3. fajne mają rzeczy w tej galerii, muszę ją kiedyś odwiedzić, najciemniej pod latarnią... #zmalujzpanitopotrafi

  OdpowiedzUsuń